Reformy damskie, czyli komfort i podkreślenie kobiecości

Wciąż wśród wielu osób pokutuje przekonanie, że damskie figi czy reformy są mało kobiece. Często przywołujemy obraz tego rodzaju bielizny jako tej, które nosiły nasze babcie. Jednak dzisiejsze reformy czy damskie figi w niczym nie przypominają tych mało apetycznych elementów damskiej bielizny sprzed lat. Współczesne reformy i figi damskie potrafią pięknie podkreślić kobiece atuty, a nawet delikatnie poprawić niedoskonałości. Oto kilka propozycji tej ponadczasowej bielizny dla kobiet wprost ze sklepu www.pradlo.pl.

Idealne podkreślenie kobiecości – figi damskie Brazilian Comfort

Dla wielu z nas idealna kobieta ma nie tylko krągłe piersi i wąską talię, ale również kształtną pupę. Aby podkreślić ten atut kobiecości, nie trzeba wcale stosować zabiegów kosmetycznych. Czasem wystarczą odpowiednie majtki. I tu doskonale sprawdzą się damskie majtki Brazilian Comfort. Są połączeniem klasycznych damskich fig i stringów. To model, który doskonale podkreśli kobiece kształty, a ich szerokie boczki pięknie kształtują linię bioder. Dzięki temu doskonale układają się na figurze, eksponując jej największe atuty. Wykonane są techniką laserową, dzięki czemu są idealnie dopasowane i nie odznaczają się pod ubraniem. Doskonałe na każdą okazję i dla każdej z nas. Sprawdzą się wyśmienicie dla pań o obfitszych kształtach jak i kobiet, o tych nieco mniej obfitych.

Figi / reformy na korektę sylwetki (Corrective Wear Marcella)

Jeśli chcesz poprawić swoją figurę, świetnie sprawdzą się eleganckie majtki bikini Corrective Wear Marcella 1613S. To figi, które nie tylko są bardzo kobiece i eleganckie, ale również pomogą swojej właścicielce w osiągnięciu idealnej figury. Są połączeniem romantycznej bielizny z praktycznym rozwiązaniem. Świetnie sprawdzą się na każdą okazję, nie odznaczają się pod ubraniem i dodają każdej kobiecie pewności siebie. Są zaprojektowane tak, aby optycznie wyszczuplić krągłości, brzuszek i boczki. Doskonale kobiece i niezwykle modne. Są przykładem, że bielizna modelująca sylwetkę może być romantyczna i zmysłowa. Idealna dla każdej kobiety.Jak stwierdzono w tym artykule, możesz przeglądać wybór dostępnych ofert na smartfony i najlepsze marki oraz przeglądać plany usług cell phone, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Dla wymagających więcej – figi modelujące Rona

Jeśli Twoja figura wymaga więcej uwagi, doskonałym rozwiązaniem problemu są modelujące bermudy z mikromodalu Rona. To majtki, które nieco przypominają znane nam reformy, Jednak tak naprawdę to nowoczesna bielizna modelująca mankamenty figury. Dzięki nim nie tylko wyszczuplimy talię i brzuch, ale również uda. Doskonale przylegają do ciała i nie odznaczają się pod ubraniem. Dodatkowo romantyczna koronka, którą wykończone są nogawki dodaje im zmysłowej kobiecości. Warto je mieć w swojej szafie.

Jak widać damskie reformy i figi ze sklepu Pradlo w niczym dziś nie przypominają nudnej bielizny naszych babć. Współczesne majteczki potrafią cudownie pobudzać wyobraźnię i zapewnić komfort noszenia. Tak jak dzisiejsze propozycje ze sklepu pradlo.pl.