Damskie stylizacje ślubne

sezon ślubny

Chyba możemy już śmiało powiedzieć, że wiosna w końcu nadeszła. A  sezon wiosenny sezon naturalnie otwiera też sezon weselny. To z kolei stawia nas przed szafą i pytaniem – co ja założę? Wesele o każdej porze roku charakteryzuje się nieco innym klimatem i tym też powinniśmy się sugerować przy wyborze naszej kreacji.

Sukienka na ślub

O ile koktajlowych sukienek są do wyboru tysiące, to znalezienie tej ‘jedynej’ stanowi nie lada zadanie. Dla mnie największym wyzwaniem jest znalezienie sukienki w przystępnej cenie (bo przecież założę ja max kilka razy w życiu), która będzie nadawała się również na inne wydarzenia niż wesele i która nie będzie zbyt strojna, ale również nie będzie mega skromna. Uważam, że sporym problemem na weselach w Polsce jest to, że przy zaproszeniach nie jest uwzględniony styl imprezy. Przez co czasami dziewczyny są odstrojone jak na studniówkę, a czasami styl jest bardzo minimalistyczny. Mając to wszystko w głowie wczoraj postawiłam na koronkową (a jakżeby inaczej) sukienkę w błękitnym kolorze, do której dobrałam bordowe dodatki. Na wierzch natomiast narzuciłam ramoneskę w pięknym wrzosowym odcieniu. Z biżuterii postawiłam na złoty zegarek i kolczyki z beżowymi przebłyskami. Jeśli chodzi o torebkę wizytową to wybrałem tę z Brytyjka.pl

Mała Torebeczka czy duża torebka?

Długa zastanawiałam się nad tym wyborem. Czy wybrać dużą i pojemną torebkę w eleganckim wydaniu. W której zmieszczę buty na zamianę, plus ewentualne dodatki przydatne podczas wesela. Czy może postawić na zgrabną małą torebeczkę damską. Wybrałam jedną z tych modeli:

brytyjka.pl/male-torebki-cat-49.html

Jakie są zalety małych torebeczek?

  • idealnie sprawdzają się również w tańcu
  • stanowią ozdobę współgrającą z biżuterią weselną
  • są lżejsze i poręczniejsze
Sklep Brytyjka
Rekomendujemy ofertę Brytyjka.pl

Jakie fasony małych torebeczek przeważają w stylizacjach weselnych?

W kwestii wyboru konkretnego modelu torebki, od roku 2015 zdecydowanie królują małe szkatułki, inaczej nazywane puzderkami damskimi. Są to torebki zamykana najczęściej na zatrzask, rzadziej na magnez. Kształtem przypominają wyżej wymienioną szkatułkę. Są niewielkiego rozmiaru, zazwyczaj w granicy 16-20 cm. Dużym atutem tego rodzaju torebki damskiej jest fakt, że cała ich oprawa jest usztywniona.W tym artykule wymieniono Twoje ulubione hats w wyjątkowo niskich cenach. Wybierz opcję dostawy tego samego dnia, dostawy samochodowej lub odbioru zamówienia.